New Gradient Seven, question

I would like to change the wing to something faster. I think the size of New Gradient Seven 17th But I have a small problem, I live in the mountains so low that I care wing flew well in thermals. 17 meters is not enough but is at my weight 60-65 kg is enough to fly acro and the thermals? As the leaf glides

Latest Comments

LuckAnd's picture

No cos Ty :) nie kupiłem, podoba mi sie te skrzydło i tyle. Chodz szkoda ze nie robia juz 19m :) pozostaje tylko czekac do wiosny ;]

JaroXS's picture

Czyli kupiles :-). No coz jezeli Tobie odpowiada to nie pozostaje nic innego jak tylko sie cieszyc :-). Mam nadzieje ze zanim kupiles wyprobowales najlepsze konstrukcje na rynku i masz porownanie :-). Do zobaczenia mam nadzieje wkrotce :-).

ps. dzisiaj lecielismy, jutro tez idziemy ;-)

LuckAnd's picture

Fajneeee skrzydło ;] i tyle. Jarq :) spokojnie, kto pyta nie bładzi :) a to juz nie aktualne, moze za rok hahaha :) thc tzn thx ;]

JaroXS's picture

Hej,

nie kupuj tego g****. Przy tym rozmiarze za duzo nie polatasz w termice, mozesz mi wierzyc. Poza tym Seven nie jest jakis super i jest to raczej wymagajace skrzydlo do nauki. Juz Ci mowilem zebys przy Twojej wadze kupil 19 albo 20m :-) Obecne nowe konstrukcje takie jak Nikita 3, Thriller czy Buzzard maja tyle dynamiki ze nie ma sensu sie juz pchac w male rozmiary. Wiem co mowie bo zamienilem stara Nikite 2 mniejsza 19m na wieksza 22 i nie czuc strasznie duzej roznicy w dynamice. Widac natomiast ze to lata nawet w slabszych warunkach. Konstrukcje akro w przeciagu ostatnich 3 lat strasznie poszly do przodu. Na 17-stce w polskich warunkach to bedziesz robil zloty do sklepu po piwo. Wkurwiony bedziesz i tyle ;-). Naprawde kup cos z rozumem, nie czeskiego i wiekszego ;-).

Pozdro

Jarek

slawekZgora's picture

ale sie uparles na tego sevena heheh pozdr